לקבלת ייעוץ חייגו
03-5442511
או מלאו את הפרטים:

תחזוקה שוטפת

קליטת שרתים לחדר מחשב ותקשורת מחייבת ניקוי יסודי של חדר השרתים .

חברת Tif-all חתמה על הסכם שיתוף פעולה בלעדי עם חברת קלין קור טכנולוגיות, המתמחה באחזקה ושיקום נזקי אש, מים וטבע לציוד טכנולוגי רגיש ובניקוי בהתזת קרח יבש במהירות גבוהה (Dry Ice Blasting) בטכנולוגיית DICC. על מנת להיערך לשירות החדש, הוטסו אנשי צוות של Tif-all לדנמרק, שם עברו בחודשים האחרונים הכשרה והתמקצעות מיוחדת לניקיון חדרי שרתים בטכנולוגיית DICC והחברה עברה לצורך פעילות זו הסכמה בתקן ISO 9001.

הניקוי היסודי והמהיר שמאפשרת טכנולוגיית DICC מביא להורדת הטמפרטורה של חדר השרתים כולו על ציוד המחשוב והבקרה המצוי בו, לצורך חיסכון באנרגיה הנדרשת למיזוג ולחשמל והארכת חיי הציוד.

שיטת התזת קרח יבש במהירות גבוהה זכתה להכרה מסחרית ונמצאת בשימוש נרחב באירופה ובארה"ב מזה כעשרים שנה, בזכות האוניברסליות והרווחיות שלה. בניגוד לשיטות אחרות, פתיתי קרח יבש אינם שורטים, אינם פוגעים במשטח עצמו ואינם משאירים פסולת משנית. הפתיתים מכילים אנרגיה קינטית ואנרגיה תרמית סמויה המייעלת את תהליך הניקוי. בטכנולוגיה של ניקוי בקרח יבש לא נעשה שימוש בממיסים כימיים, חומרי ניקוי סינטטיים או חומרים דליקים. במהלך העבודה לא נוצרים אדים מסוכנים או פסולת רעילה. חלקיקים מוצקים של הלכלוך שהוסר מפונים, ואילו הפחמן הדו-חמצני מתאדה לאטמוספירה.

תחזוקת שרתים