לקבלת ייעוץ חייגו
03-5442511
או מלאו את הפרטים:

מעבר חדרי מחשב

העברת הציוד הטכנולוגי של הארגון, החל מחדרי תקשורת וכלה בחוות שרתים מורכבות, העברת חדר מחשב ומרכזי מידע גדולים, היא סיכון עסקי של ממש. והסיכון רק גדל כשארגונים מנסים לבצע את המעבר הזה בעצמם. מעבר חדרי מחשב כולל בתוכו אינספור פרטים – רבים טכנולוגיים ורבים לא פחות תפעוליים – הנוגעים למיטב הפרקטיות, לסדר הפעולות הנכון, לדברים שאסור לשכוח ולפעולות שחייבים לנקוט. כל פרט שכזה הוא סיכון, וכל כישלון זעיר בביצוע המעבר עלול לעלות לחברה הון ב-down time.

הנה כמה מהנקודות שעליהן אנחנו נוטלים אחריות:

  • מיפוי: איסוף מידע וסימון הפריטים במעבדות ובחדרי התקשורת. המיפוי כולל מערכות המיועדות להעברה לאתר החדש, קישורי רשת לשרתים וציוד התקשורת, סוג ויצרן הציוד, קישורים סריאליים למערכות, סימון ייחודי למערכות קריטיות, פירוט מיקום (בניין, קומה וכו') ועוד.
  • תכנון: הגדרת תהליך הפרויקט מתחילתו ועד סופו, תכנון מפורט של כל שלבי המעבר של חדרי התקשורת וציוד המחשוב, תכנון העמדת השרתים על פי המיפוי ותכנון מערך ההובלה והאריזה.
  • ביצוע: ביצוע פרויקט בשיטת Turnkey, כולל כל השלבים המקדמיים, הביצוע, הפריקה והשלמת המעבר. הביצוע עשוי לכלול שלבים מגוונים, כגון ביטוחים, ניהול צוותים מומחים בנושא מערכות אחסון, אבטחת מידע ועוד.
  • תחנות עבודה וציוד מחשוב: פירוק תחנות עבודה, אריזת תחנות העבודה וציוד המחשוב בארגזים מיוחדים המיועדים לכך, חיבור מדפסות, חיבור לרשת המקומית וכניסה ראשונית לתוכנות מרכזיות.

העברת חדר מחשב